Ποδόσφαιρο με τα παιδιά του Εργαστηρίου

Ήταν ένας αγώνας με ιδιαιτερότητες. Διεξήχθη στο γήπεδο 8χ8 δίπλα στο κολυμβητήριο των Άνω Λιοσίων. Αντίπαλοι της σχολικής ομάδας ποδοσφαίρου του σχολείου μας τα παιδιά του Εργαστηρίου, του Κέντρου Ημερήσιας Φροντίδας και Αποκατάστασης Παιδιών με Ειδικές Ανάγκες και Νοητική Υστέρηση. Ο αγώνας τελείωσε με νίκη του Εργαστηρίου και συνοδεύτηκε με πολλή χαρά και από τις δύο ομάδες. Ακολούθησε ο καθιερωμένος αγώνας μαθητών - καθηγητών που βρήκε νικητές τους τελευταίους με ένα γκολ διαφορά. Σιαμουρέλης, Στάης και Παπαδιώτης ξεχώρισαν από τους καθηγητές και όλοι οι μαθητές για την απόδοσή τους και το ύφος τους. Θερμά συγχααρητήρια και στους φιλάθλους, τους υπόλοιπους μαθητές και μαθήτριες, καθηγητές και καθηγήτριες.

_ΜΕ_ΤΑ_ΠΑΙΔΙΑ_ΤΟΥ_ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ.jpg